Po ilu dniach dochodzi do zagnieżdżenia się zarodka?

Witam Może zacznę od tego że jestem w 7 tygodniu ciąży wyliczonym od miesiaczki natomiast 6 tydz pokazuje usg. Ostatnią miesiaczke miałam 29 grudnia, sex uprawialismy 8 stycznia . Ginekolog stwierdził zagrożenie i poinformował mnie ze ciąża może zostać poroniona ponieważ bicie serduszka wynosi ponizej 90 uderzeń na minutę. Pytanie moje brzmi po ilu dniach od uprawiania sexu dochodzi do zagniezdzenia się zarodka bo od tego czasu zaczynamy swoją ciążę . Może to niskie bicie serduszka jest przyczyną właśnie dużo wcześniejszej ciąży niż lekarz powiedział. Pomóżcie mi proszę bo zwariuje

Lek. Tomasz Budlewski

Określenie wieku ciąży jest na podstawie pomiary w pierwszym usg nie sadze aby ciąża była starsza, proszę kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego i mieć nadzieje