Po ilu dniach od okresu zgłosić się na zabieg łyżeczkowania?

Łyżeczkowanie! Witam mam pytanie odnośnie łyżeczkowania po ilu dniach po okresie zgłosić się do lekarza na zabieg, i czy jest on bolesny???

Witam serdecznie. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu więc nie ma powodów do obaw o ewentualny ból. Warto odczekać 7 dni od okresu.