Po ilu dniach ujawniają się pierwsze objawy ciąży?

29.12 kochaliśmy się z chłopakiem. Mieliśmy prezerwatywę. Gdy we mnie "wchodził" miał ją na sobie. Po wszystkim stwierdził, że nie ma jej na penisie. Leżała przed moimi narządami na łóżku. Chłopak twierdzi, że na 100% zsunęła mu się jak ze mnie "wychodził" i sperma była rzeczywiście w prezerwatywie. Pomimo tego bardzo się boję, czy nie jestem w ciąży?
Na test jeszcze jest za wcześnie. Gdy po stosunku wyszłam do łazienki chlupnęło ze mnie coś przypominające spermę, ale bardziej śluz.
Czytałam o czymś takim jak kobiecy wytrysk. Było tego bardzo dużo i było to w kolorach biało-żółtym i w miarę rzadkie.
Po ilu dniach ujawniają się pierwsze objawy ciąży? Jakie są to objawy?

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam serdecznie!

Do poczytania o pierwszych objawach ciąży polecam artykuł w naszym serwisie:

http://parenting.pl/portal/objawy-ciazy

Nie można wykluczyć, że część spermy została w pochwie i mogło dojść do zapłodnienia. Wytrysk kobiecy nie mógł być raczej źródłem płynu w pochwie, ponieważ następuje zwykle na zewnątrz, w trakcie orgazmu. Jeżeli miesiączka będzie się spóźniać radzę wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam serdecznie!