Po jakim czasie lek Miflonide zaczyna działać?

Witam. Po jakim czasie zaczyna dzialac lek miflonide? Kiedy mozna sie spodziewac ze kaszel ustapi calkowicie? Owszem, po użyciu kilku kapsułek kaszel sie zmniejszył jednak czasem jeszcze mnie meczy.

Piotr Pilarski

Lek ten nie gwarantuje zlikwidowania problemu jakim jest kaszel. Jest to lek przeciwzapalny. Stosuje się go w astmie oraz w POChP. To są choroby przewlekłe. Nie można ich wyleczyć stosując lek przez pewien czas. Można jedynie zmniejszyć intensywność objawów stosując leki regularnie.

Pozdrawiam.