Po jakim czasie mam zrobić test?

Witam. Mój problem jest taki, że spoznia mi się okres 5 dni. Wspolzylam z chlopakiem tydzień temu 28 stycznia w poniedziałek, był to mój pierwszy raz, a okres według kalendarzyka powinnam dostać w piątek 1 stycznia. Używaliśmy prezerwatywy, która nie pękła i chłopak nie doszedl we mnie. Mam nieregularny okres. Dodam jeszcze, że kilka dni przed planowanym okresem źle się czułam. Teraz oczywiście towarzyszy mi ogromny stres z powodu braku okresu. W dzien wspolzycia z tego co mowi kalendarzyk mialam dni nieplodne, ale mialam śluz ktorego nie potrafie rozroznic.Po jakim czasie mogę zrobic test? Czy jest możliwość ze mogę być w ciąży?

Prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo, bardzo, bardzo niewielkie. Proponuję udać się do ginekologa, aby dobrać skuteczną metodę antykoncepcji. Kalendarzyk nie jest metodą antykoncepcji, a przy nieregularnych cyklach jest zupełnie nieprzydatny. Test ciążowy jest wiarygodny najwcześniej 14 dni po stosunku.