Po jakim czasie marihuana nie jest wykrywana we krwi?

Witam, paliłem marihuanę przez 1 rok codziennie po 05 grama a 1 gram. Jestem zmuszony iść na badania krwi w wykrywalności thc. Detox już mam 3 tygodnie, Natomiast po 2 tygodniach i 3 dniach badałem moczem i wyszło pozytywnie :(. Moje pytanie brzmi ile mam czekać aby nie było wykrywalne we krwi? i czy jak lekarze piszą że w moczu dużej trzyma niż we krwi nie rozumiem tego, przecież mocz to jest przefiltrowana krew. Badanie na mocz było 0,50nq/ml a we krwi jak jest ?

We krwi THC, zawarte w marihuanie czy haszyszu można wykryć:

przy umiarkowanie częstym paleniu do 2-3 dni od użycia
przy codziennym paleniu marihuany THC we krwi nawet do 2 tygodni

W przypadku moczu wykrywalność THC zawartego w marihuanie czy haszyszu również jest uzależniona od tego, jak często narkotyki są zażywane:

przy jednorazowym zażyciu THC w moczu wykryć można do 3 dni
przy częstym paleniu do 10 dni
przy bardzo częstym i długotrwałym paleniu THC można wykryć w moczu nawet do 21-27 dni po ostatnim użyciu.