Po jakim czasie od zastosowania Ibupromu mogę pić alkohol?

Witam, dzisiaj zażyłem 2*2 tabletki ibuprom zatoki, nasomentin i goldisept. Po jakim czasie mogę bezpiecznie wypić alkohol żeby nie zrobić sobie krzywdy? Czy jeśli koło 10 wezmę kolejne 2 tabletki i zaaplikuje spraye to mogę koło 20 wypić 2-3 piwa na imprezie? Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Paweł Szadkowski

Rozsądnie byłoby odczekać dobę do przyjmowania alkoholu, ale niskoprocentowy alkohol w niewielkiej ilości nie powinien raczej bardzo panu zaszkodzić.