Po jakim czasie mogę mieć drugą operację przepukliny prawostronnej?

Miałam operacje przepukliny lewostronnej po jakim czasie moge mieć drugą operacje przepukliny prawostronnej?

Witam , nie znam rodzaju , zakresu , przebiegu ani efektu końcowego operacji! Nie znam też przebiegu pooperacyjnego - nie potrafię więc odpowiedzieć! Proszę omówić temat z operatorem! z.żurawski

Lek. Zbigniew Ĺťurawski

Szanowny Panie j- kolejna operacja - jak dojdzie Pan do pełnej sprawności po pierwszej (2-3 Tygodni).
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków