Po jakim czasie moje objawy mogą ustąpić?

Od tygodnia przyjmuję lek Dexilant 60 mg. W czwartek wystąpił bardzo silny ból głowy. W piątek też - za każdym razem wieczorem. W sobotę rano miałam zaburzenia równowagi. Potem poczułam się lepiej - wsiadam do samochodu i na najbliższym zakręcie wjechałam na przeciwległej chodnik. Całe szczęście, że nikogo tam nie było. W wyniku uderzenia pękła opona. Wróciłam do domu. Minęła doba - cały czas bardzo boli mnie głowa, mam ból gardła i suchość w ustach. Dziś już nie przyjęłam leku. Po jakim czasie objawy ustąpią? Jak mogę sobie pomóc? Czuję ogromny dyskomfort

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę zaprzestać stosowania leku oraz udać się na kontrolę do lekarza który ten lek Pani przepisał. Pozdrawiam.