Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 2 9 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Po jakim czasie można powtórzyć zabieg obrzezania prącia?

Witam. Chciałem zapytać po jakim czasie można powtórzyć zabieg obrzezania prądzia, chodzi mi o linie cięcia żeby była bardziej oddalona od żołędzia, nie chce przy przy spoczynku wisiała skóra. I drugie pytanie czy istnieje obawa że gdy chirurg od strony dolnej prądzia, (nie wiem jak fachowo nazwać tą stronę chodzi mi o stronę co było wędzidełko) wytnie za dużo skóry to podczas wzwodu główka penisa pójdzie w dół? Z góry dziękuję :)
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć i zalecić najbardziej optymalne postępowanie. Proszę koniecznie udać się do lekarza urologa, po badaniu będzie można określić dalsze postępowanie.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety