Po jakim czasie można wrócić do pracy po usunięciu oponiaka?

MAM pytanie po jakim czasie można iść do pracy jeśli jest się po operacji oponiaka mózgu operacja była 13 01 2017 pozdrawiam

Witam!
Należy problem omówić z lekarzem leczącym - zna pacjenta, jego wydolność, charakter wykonywanej pracy i aktualne badania.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.