Po jakim czasie noga wróci do sprawności po operacji haluksa?

Czy po operacji halluxa noga wróci do pelnej sprawności i po jakim czasie można stawać na nodze

Dzień dobry
Najczęściej po operacji haluksa konieczne jest chodzenie w specjalnym bucie pooperacyjnym przez 6-8 tygodni. Po 6 tygodniach należy rozpocząć rehabillitację. Powrót do pełnej sprawności trwa na ogół około 3 miesięcy.
Pozdrawiam
Krzysztof Bryłka - chirurg stopy i stawu skokowego