Po jakim czasie od cesarskiego cięcia można rozpocząć starania o dziecko?

Witam mięsiac temu urodziłam martwe dziecko przez Cięcie Cesarskie. Bardzo chcemy z mężem kolejne dziecko. Czy ciąża 2 miesiące po CC to duże ryzyko dla mnie i dziecka ?

Szanowna Pani, jest to zbyt krótki okres czasu. Należy odczekać przynajmniej 12-18 miesięcy. Pozdrawiam