Po jakim czasie od histeroskopii i łyżeczkowania można uprawiać seks?

Witam. Jestem tydzień czasu po histeroskopi i lyzeczkowaniu miałam usuwane polipy endometrium. Ponieważ lekarz mnie nie poinformował więc moje pytanie brzmi. Po jakim czasie można uprawiać sex?

Szanowna Pani, po ustąpieniu objawów bólowych bądź krwawienia jeśli występuje. Pozdrawiam