Po jakim czasie od nacięcia ropnia okołoodbytniczego można wrócić do aktywności fizycznej?

Witam. Mialam naciecie ropnia okoloodbytniczego tydzien temu. Wszystko jest w porzadku, dbam o rane jak nalezy. Mam tylko pytanie: czy moge wrocic do aktywnosci fizycznej? Mowie o lekkim stepperze np. I kiedy moge wspolzyc z malzonkiem?

Szanowna Pani, wstrzymałbym się z aktywnością fizyczną oraz współżyciem do czasu pełnego zagojenia rany.