Po jakim czasie od odstawienia marihuany powinny minąć lęki?

Witam mam 18 lat w wieku 16 lat pierwszy raz paliłem marihuane początkowo sporadycznie lecz w ostatnie wakacje znacznie się to nasiliło próbowałem też dopalaczy do wciągania i do palenia lecz bardzo mało głównie paliłem marihuane po odstawieniu po czasie zaczęły się pojawiać lęki dokładnie po 2 miesiącach ataki lęku są bardzo uciążliwe czy te zmiany są odwracalne i po jakim czasie od przestania palenia powinny minąć ? dodam że jestem hipohondrykiem i lęki dotyczą mojego zdrowia

Witam, proszę zgłosić się do specjalisty psychoterapii uzależnień oraz lekarza psychiatry.Przeważnie ok 6 miesięcy przy całkowitej trzeźwości fizycznej od środków psychoaktywnych odczuwa się objawy, jednak warto być pod opieka specjalisty, dlatego zachęcam do wizyty.