Po jakim czasie od porodu, mogę ponownie zajść w ciążę?

jestem 4 miesiące po prodze i od jakiś 3 dni bolał mnie brzuch i kochałam się ze swomi chłopakiem w prezerwatywie ale stosunek był przerwany i zobaczyliśmy ze prezerwatywa pękła a on prawie miał orgazm i na drógo dzień rano dostałam okres i dwa dn później było mi nie dobrze i bolała mnie głowa czy moge byc w ciąży?????
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Ryzyko ciąży w takim przypadku jest bardzo niewielkie, choć nie można go wykluczyć.