Po jakim czasie od przeprowadzonego zabiegu laserem frakcyjnym mogę zacząć stosować Izotek?

Jestem po 3 kuracjach Izotekiem. Ostatnią kurację miałem rok temu. Obecnie dostałem od lekarza Izotek (5mg/doba) w celu uniknięcia sebum, ponieważ nadal mam trądzik z powodu nadmiernej produkcji łoju. Za miesiąc wybieram się na laser frakcyjny i dopiero po zabiegu chciałbym zacząć stosować ten izotek. Po jakim czasie od przeprowadzonego zabiegu laserem frakcyjnym mogę zacząć stosować Izotek 5mg/doba?

Standardowo zaleca się odczekanie 6 miesięcy po zakończeniu kuracji Izotekiem. W Pana przypadku warto zastanowić się nad dalszym postępowaniem. Proszę omówić z lekarzem, który podjął się wykonania frakcyjnej.