Po jakim czasie od stosunku lekarz jest w stanie potwierdzić ciążę?

Witam serdecznie, po ilu dniach od możliwego zapłodnienia mogę zgłosić się do lekarza ginekologa, by potwierdzić ciążę? Stosunek płciowy był w dniach 02.06-07.06, ostatnia mieiączka 22.05.2014, przy cyklu miesiączkowym 28 dni. Staraliśmy się z mężem o dziecko, od tego czasu nie mam miesiączki. Chciałabym iść na wizytę, ale zależy mi by lekarz już mógł powiedzieć czy to jest ciąża. Test wyszedł pozytywnie.

2/ Badaniem USG przezpochwowym ok. 6 tygodnia ciąży.
Natomiast jak nic się złego nie dzieje lepiej zgłosić się na pierwszą wizytę około 8 tygodnia ciąży (licząc od daty ostatniej miesiączki).
Pozdrawiam.