Po jakim czasie od zakończenia leczenia infekcji intymnej można poddać się depilacji laserowej bikini?

Dzień dobry, chciałabym zapytać po jakim okresie od zakończenia leczenia infekcji intymnej (macmiror 500 complex przez osiem dni a następnie lactovaginal przez pięć dni) można poddać się depilacji laserowej bikini?

Dzień dobry, najbezpieczniej będzie zachować odstęp 1 miesiąca od zakończenia leczenia. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.