Po jakim czasie od zaprzestania brania używek można stosować Piracetam?

Witam, miałem epizod w życiu z używkami i alkoholem teraz zamierzam całkiem to zmienić i nie dotykać żadnych używek, rok temu neurolog zapisał mi piracetam(ponieważ byłem zdezorientowany otępiony umysł) informowałem go że od pół roku nic nie brałem, niestety od tamtego czasu nie brałem tego leku ponieważ przyszły wakacje i zaczął się znowu kontakt z używkami. po jakim czasie od odstawienia używek można brać ten lek? czy może nie ma to różnicy i można odrazu po paru dniach? proszę o odpowiedź

Zachęcałbym także do podjęcia terapii odwykowej. Do Poradni Leczenia Uzależnień nie potrzeba skierowania. Pomoże to Panu na trwale poradzić sobie z nałogiem, by trudne sytuacje lub np wakacje nie powodowały przerywania leczenia i powrotu do uzależnienia.