Po jakim czasie od zażycia działa lek Monural?

Po jakim czasie od zażycia działa lek Monural ? Czy jeśli na trzeci dzień od wzięcia objawy całkowicie nie zniknęły(jest znaczna poprawa jednak odczuwam jeszcze pieczenie po oddaniu moczu) powinnam ponownie udać się do lekarza?

Milena Lubowicz

Lek ten działa stosunkowo szybko. Proponuję ponownie udać się do lekarza żeby Panią doleczyć całkowicie.
Pozdrawiam