Po jakim czasie pojawi się reakcja alergiczna?

Moj synek ma 10 tygodni i jest uczulony na bialka mleka krowiego. Przez miesiąc pił Nutramigen LGG, lecz boleści brzuszka, śluz i krew w kupce nie przeszly. Pediatra zmienila mleko na Humana SL. Po jakim czasie moze pojawic sie reakcja alergiczna na soje lub kiedy moge spodziewać sie poprawy? Bardzo się martwie, ze znowu bedzie musial przeżywać zmianę mleka jesli będzie na to uczulony... z gory dziękuję za odpowiedź!

nie dawał bym bo zaraz się uczuli.....na soje
proszę wyslac pytanie i skany wszystkich wynikow oraz bardzo dokładny i obszerny opis tego co się dzieje na mój darmowy portal wirtualnej polski
www.forum.parenting.pl/zapytaj-pediatre
porozmawiamy o tym dłużej tam.jest specjalny oddzielny czat dla każdego pacjenta.