Po jakim czasie ponowić test, aby potwierdzić wynik?

Na początku listopada poroniłam przy pomocy cytotecu (bez łyżecz). Lekarz pozwolił wznowić starania zaraz po zakończeniu krwawienia. Dziś mija mi 39 dzień cyklu (cykle 33-34 dn). Wczoraj zrobiłam test, ale wyszedł negatywny. Dodam, że bHcg jeszcze przed poronieniem wynosił ok 8. Boję się, że to znów ciąża biochemiczna. Po jakim czasie ponowić test, aby potwierdzić wynik? Jak długo mogę jeszcze czekać na okres? Aktualnie odczuwam bóle jak przed okresem.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli w najbliższym tygodniu miesiączka nie wystąpi Proszę udać się do ginekologa.