Po jakim czasie powiększają się piersi podczas brania tabletek antykoncepcyjnych?

Zastanawia mnie ten "skutek uboczny" :P przyjmowania antykoncepcji. Zażywam pierwsze opakowanie i chyba nic się u mnie jeszcze nie zmieniło.

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Rzeczywiście, powiększenie piersi jest jednym ze skutków ubocznych antykoncepcji hormonalnej - skutkiem ubocznym, z którego cieszy się wiele kobiet. Nie występuje u wielu kobiet stosujących pigułki, jednak nie u wszystkich. Jeśli będzie miało miejsce, to ujawni się prawdopodobnie w ciągu pierwszych 2-3 miesięcy stosowania.

Pozdrawiam!