Po jakim czasie powinnam dostać miesiączkę?

Witam. Ze względu na przedłużającą się miesiączkę ( za grube endometrium)lekarz zapisał mi luteinę przez 20 dni od 7 d. c imialam czekac na miesiaczke Plamienie trwalo przez 11 dni w trakcie brania luteiny nasepnie przerwa 5 dni i znowu 3 dni plamienie które ustało wrą z z zakończeniem aplikacji luteiny. Po jakim czasie powinnam dostać miesiączkę?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli do tej pory miesiączka nie wystąpiła , proszę udac sie do lekarza ginekologa.