Po jakim czasie przechodzi zapalenie rogówki?

Dziś ok. 2 pojechałam na ostry dyżur. Bolało mnie oko, że aż spać nie mogłam. Okazało się, że mam zapalenie rogówki. Od okulistki nic konkretnego się nie dowiedziałam. Po jakim czasie to przechodzi? Kiedy można założyć soczewki? Mogę korzystać z komputera, tv? Do innej okulistki idę za kilka dni, więc chcę na razie czegoś dowiedzieć..

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę oszczędzać wzrok oraz bezwzględnie nie zakładać soczewek.