Po jakim czasie sperma wysycha?

Mam takie dość nietypowe pytanie, ale ze względu na to, że naczytałam się już wielu mitów chciałabym zapytać o to profesionalistę. Chodzi mi o to, po jakim czasie od stosunku sperma na członku partnera wysycha i staje się niezdolna do zapłodnienia? Dokładniej chodzi mi o to, po jakim czasie od stosunku, mogę kochać się z moim partnerem ponownie i resztki spermy będą dla mnie nieszkodliwe? (należy zaznaczyć oczywiście, że po wcześniejszym umyciu członka, jednak bez stosowania żadnej antykoncepcji, gdyż partner nigdy nie kończy we mnie).
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Stosunek przerywany NIE JEST METODĄ ANTYKONECEPCYJNĄ!!!!!! Nie zabezpieczna przed nieplanowaną ciążą, nawet jeśli na członku nie ma wyschniętej spermy.