Po jakim czasie widoczne są objawy ciąży?

WITAM, PO JAKIM CZASIE MOGA BYC WIDOCZNE OBJAWY CIAZY, I JAKIE TO SA NAJCZESCIEJ, I KIEDY NAJLEPIEJ WYKONAC TEST? PROSZE O POMOC

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, test ciążowy z moczu najlepiej jest wykonać w okolicy daty spodziewanej miesiączki, jakiekolwiek wcześniej pojawiające się objawy są na tyle niespecyficzne, że na ich podstawie nie można potwierdzić / wykluczyć ciąży.