Po jakim czasie występują dolegliwości związane z HIV?

Witam, chciałam zapytać po jakim czasie występują dolegliwości związane z HIV? 26 marca odbyłam stosunek płciowy bez zabezpieczenia, już wtedy byłam przeziebiona. KAszel i katar nie ustał, w tym tyg. dnia dzisiejszego doszedł ból stawów, powiekszenie węzłów chłonnych w okolicach szyi, temperatura. Czy może to być HIV który objawia się już po tygodniu? Co bardziej martwi mnie, iż dzisiaj biorę drugi dzień antybiotyk i zamiast poprawy moje samopoczucie jest jeszcze gorsze...

Piotr Pilarski

Istnieje taka możliwość. Sugeruje wykonanie testu w kierunku HIV u lekarza rodzinnego za 3 miesiące.

Pozdrawiam.