Po jakim czasie zaczyna działać lek Contix 20 mg?

Witam po jakim czasie zaczyna działać lek contix 20 mg mam przypisany ten lek na refluks objawy jakie mam to ciągła wydzielina uczucie duszenia podrażnione gardło drapanie w gardle szczypanie w jezyk pieczenie w plecach i klatce piersiowej suchosc w jakie ustnej ciągle przelykanie śliny odbijanie. Biorę lek od 4 dni i poprawy jeszcze nie ma.

bardzo ważne jest, żeby stosowała Pani lek zgodnie z zaleceniami lekarza - na czczo, 30 minut przed posiłkiem.