Po jakim czasie znika opuchlizna po lipolizie iniekcyjnej?

Witam,mam zapytanie co do lipolizy iniekcyjnej,w jakim czasie znika opuchlizna?i czy ona musi zniknąć?robilam Lipolize pierwszy raz miałam delikatny podbródek,a na ten momemnt tak spuchł ze nie mogę patrzeć na siebie w lustrze,bardzo się boje ze tak już zostanie

Dzień dobry opuchniecię po zabiegu zazwyczaj utrzymuje się kilka dni, jesli po tygodniu będzie można zgłosic się do lekarza wykonującego zabieg na kontrolę.Pozdrawiam serdecznie