Po raz kolejny pękła nam prezerwatywa - czy moja partnerka powinna znów wziąć tabletkę po stosunku?

Ta sytuacja wydarzyła się naprawdę, więc proszę o odpowiedź. Uprawialiśmy seks i pękła gumka. Kobieta wzięła tabletkę "po" na drugi dzień. Po 4 dniach wydarzyła się dokładnie taka sama sytuacja. Kupić znowu tabletkę? Czy tamta jeszcze działa?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Niestety Pana partnerka powinna ponownie zażyć tabletkę. Proponuję też zmienić miejsce zakupu prezerwatyw i odpowiednio je przechowywać (tzn. np. nie nosić w portfelu).