Po wypiciu piwa dostałem biegunki - co może być przyczyną?

Dzień dobry, ostatnio po wypiciu jednego piwa pszenicznego po godzinie dostałem nagle biegunki. Od ostatniego razu kiedy piłem minęło 3 tyg. Czy możliwe, że dlatego organizm tak zareagował?

Dzień dobry, przyczyn biegunki może być bardzo wiele. Jednorazowy incydent nie jest powodem do niepokoju. Gdyby sytuacja powtarzała się, proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego celem diagnostyki.