Pobieranie krwi z palca u kobiety w ciąży

Czy jest możliwość pobierania krwi z palca w ciązy ?? ( Jestem w stanie za to zapłacić, ponieważ panicznie boje się "igły w żyle") POOOMOCY

Lek. Marta Gryszkiewicz

Tym bardziej powinna Pani w trakcie ciąży "potrenować" oswajanie się z ukłuciami. Jeśli planuje Pani rodzić w szpitalu w większości placówek ochrony zdrowia, pacjentkom przy przyjęciu do porodu zakładany jest wenflon.
Wyniki badań pobranych z palca będą niewiarygodne, a dla większości badań pobrana ilość krwi z palca - niewystarczająca.