Pobolewanie brzucha u 5-letniej córki

Witam serdecznie. Mam takie pytanie odnośnie mojej 5 letniej córki. Od paru dni popolewa ją brzuszek i mówi że jej niedobrze,dzieje się to przeważnie po jedzeniu. W nocy niby śpi spokojnie, nic ją nie boli. Na samym początku tej dolegliwosci zrobiła pare razy kupke, nie była to biegunka ani tez taka normalna kupka, ale o abrzydkim zapachu. Apetytu nie ma i od paru dni nie robiła kupki. A poza tym wszystko jest ok. Prosze o jakaś podpowiedz, co to może być.

Małgorzata Panek

Zaparcia mogą wynikać z braku apetytu. Czy zmieniło się cokolwiek w sytuacji domowej? Czasem u dziecka takie objawy wynikają ze stresu. Tym niemniej radziłabym udać się z dzieckiem do pediatry, gdyż dopiero po zbadaniu dziecka można stwierdzić przyczynę dolegliwości.
Pozdrawiam