Pobolewanie brzucha w 17. tygodniu ciąży

Witam serdecznie mam 30lat jestem w pierwszej ciązy ( 17 tyg).Nie mam typowych dolegliwości wymioty itp.Jedynie lekko pobolewa mnie brzuch.Jedak nie jest to ból taki silniejszy niż miesiączkowy. Byłam 5 pażdziernika na usg prywatnie poza swoim lekarzem. Zdecydowałam się pójść bo ostatnio troszkę miałam stresów i się zaniepokoiłam.To moja pierwsza ciąża z pomocą leków i uregulowaniu owulacji.Bardzo proszę o odp.Czy mój niepokój jest wskazany?

Lek. Tomasz Budlewski

wskazany jest spokój i odpoczynek. Jeżeli występują bóle konieczna jest wizyta u lekarza prowadzącego ciążę. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.