Pobolewanie lewej strony podbrzusza przy żylakach jądra

Żylaki lewego jądra i pobolewanie lewej strony podbrzusza. Witam. Ostatnio miałem silne bóle około 3-4 trwających 4-5 sekund lewego podbrzusza okolice talerza biodrowego , aktualnie czuję w tym miejscu pobolewanie . Podczas ucisku ból się nasila jest to jakby żył lub mięsień, przyczep,ból promieniujedo pośladka i pod żebra, mam żylaki lewego jądra, czy może to być powodem bólu,czy może to przyczepy ,mięsień. Mam łzs od 15 lat ,morfologia,usg brzucha,kolonoskopia, gastroskopia markery ok .Więc coto

Raczej takie bóle nie mają związku z występującymi żylakami powrózka nasiennego. Myślę, że warto byłoby w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z ortopedą, gdyż ból może mieć związek np. z jakimś zapalenie stawu biodrowego, przyczepu mięśni lub wręcz ze zmianami w odcinku lędźwiowo-krzyżowym kręgosłupa z uciskiem na korzenie nerwów.