Pobolewanie podbrzusza i jajników w 6. tygodniu ciąży

witam. mogę o coś zapytać? jestem w pierwszej ciąży i panicznie boje się poronienia. byłam już u lekarza, jestem w 6 tyg. ciąża ma umiejscowiona jest tam gdzie ma ;-) tętno już jest, wielkość dziecka również odpowiednia. Ale pobolewają mnie jajniki, podbrzusze.. nie mam plamień ani krwawienia.. czy mam udać się do lekarza? czy to normalnym objaw wczesnej ciąży? Nie chce wyjść na panikarę, ale boje się jakoś :/

Witaminy w ciąży

Elżbieta Rhone

Witam,
jeśli ból nie będzie ustępować to powinna Pani powiedzieć o tym lekarzowi na najbliższej wizycie. Do szpitala należy się zgłosić w razie wystąpienia krwawienia albo silnych skurczów.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli ma Pani dolegliwości bólowe w okolicy podbrzusza, jak najbardziej proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem. Nawet jeśli dolegliwości nie mają podłoża patologicznego, warto to wykluczyć.