Pobolewanie podbrzusza i skąpa brązowa wydzielina a możliwość ciąży

Witam! Ostatni okres zaczął się 29.01. Poprzedni cykl był przedłużony przez antybiotyki. Norm. trwa 28. Seks uprawiałam 08.02. Zabezpieczyliśmy się prezerwatywą. Chłopak doszedł poza mną ale możliwe że z pod prezerwatywy wyciekł prelakujat, zauważyliśmy go u podstawy penisa. Podejrzewam że 11 była owulacja towarzyszyło niewielkie krwawienie. Okresu powinnam dostać dzisiaj, ale go nie ma, za to pobolewa mnie podbrzusze, pojawiła się raz dzisiaj skąpa brązowa wydzielina. Czy możliwa jest ciąża ?

Lek. Tomasz Budlewski

Oczywiście możliwa jest ciąża. Proponuję wykonać test ciążowy, najlepiej z krwi. Następnie udać się do ginekologa.