Pobolewanie podbrzusza w 6. tygodniu ciąży

Od poczatku ciazy pobolewa mnie brzuch. Jestem teraz 6 tyg. Bylam na usg, widoczny bylo bicie serduszka. Bylam 2-3 razy na pogotowiu z bolami brzucha. Nie stwierdzono, problemow z ciaza. Nadal sie jednak boje poronienia, bo slyszalam ze nie powinno bolec podbrzusze w ciazy. Moim problem jest takze zatwardzenie. Czy to moze powodowac bol? Jak pozbyc sie mysli, ze cos sie zlego stanie?

Milena Lubowicz

Jeżeli z ciążą jest wszystko w porządku, to może być tak, że to zaparcie powoduje ból. Proszę bardzo dbać o dietę, żeby nie powodowała zaparć. Proszę regularnie chodzić na wizyty wyznaczone przez ginekologa, stosować się do jego zaleceń, dbać o siebie i cieszyć z bycia w ciąży.
Pozdrawiam