Pobolewanie ręki od łokcia do nadgarstka u 40-latki

Witam, jestem kobietą, mam 40 lat. Od jakiegoś czasu pobolewa mnie lewa ręka, od łokcia do nadgarstka. Tak jakby mi drętwiała i boli. Co to może być?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą mieć podłoże zapalne, infekcyjne, naczyniowe, autoimmunologiczne, pourazowe jak i wiele innych. Proszę zastanowić się czy jest jakiś czynnik, który mógł to spowodować. Następnie proszę udać się do lekarza POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.