Pobolewanie w pachwinie a USG jamy brzusznej

Już jakiś czas odczuwam dziwne-raczej lekkie-bóle z lewej strony pleców w okolicy talii oraz z boku-są one tępe,ciężkie (wydaje mi się jakby bok mi ciążył do dołu).Przy uciskaniu kości po lewej stronie(przod/tył) i porównując je do prawej strony-to okolica pachwiny przy biodrze i tył pleców są bardziej wystające do zewnętrznych stron.Wcześniej pobolewała mnie nieustannie lewa pachwina przy kolcu biodrowym i odczuwam tam jakieś zgrubienie skóry.Usg jamy brzusznej nic nie wykryło.Skąd te bóle?

Sugerowałbym kontakt z mądrym rehabilitantem. Odpowiedzialny za podane dolegliwości może być kręgosłup, zła pozycja siedzenia, złe nawyki pracy i odpoczynku. Warto zbadać kręgosłup i wdrożyć działania.