Pobolewanie w podbrzuszu i mdłości oraz częste oddawanie moczu

witam mam pytanie związane z podejżeniem ciąży lecz jak sądze na test jeszcze za wcześnie. miesiączkę miałam 4.12 cykl jest 29dni następną mam dostać 02.01 Owulacje miałam 18.12 dzisiaj odczuwam dziwne pobolewanie w podbrzuszu, i mdłości oraz częste oddawanie moczu czy jest szansa ze jestem w ciąży .?

witam. takie objawy mogą towarzyszyć wczesnej ciąży. Sugeruje wykonanie testu już teraz a w przypadku wyniku ujemnego powtórzenia badania w dniu spodziewanej miesiączki.