Pobolewanie zębów a kamień nazębny

Mam problem odnośnie zębów! Otóż bolą mnie lekko zeby nie wiem które(prawa strona górne i dolne od 6 do 8) Mam leczone dolne 6,7 bolą mnie czasami tak kilka razy dziennie tak przez chwile. Próbowałem juz z zimna i ciepłą woda ostukiwałem i nic, byłem w poniedziałek u lekarza i powiedział mi że mam kamień i resztki pokarmu między zębami i że to jest przyczyna bólu oczywiście usunął mi to wszystko ale wciąż mnie pobolewają. Co to może być ????

Witam, czy te zęby są w trakcie leczenia czy chodziło Panu o to, że kiedyś były leczone i mają wypełnienia. Może jest próchnica pod wypełnieniem i trzeba ząb przeleczyć. Zalegające resztki pokarmowe w przestrzeniach między zębami mogą powodować stany zapalne brodawki i powodować ból.Może trzeba zrobić zdjęcie przeglądowe, pantomograficzne. Powinien Pan zgłosić się jeszcze raz do gabinetu lub skonsultować problem z innym gabinecie. Pozdrawiam

Konieczne jest wykonanie zdjęcia pantomograficznego ( na początek ) oraz dokładna diagnostyka w gabinecie stomatologicznym. Bez badania, a jedynie na podstawie Pana opisu nie można postawić diagnozy.