Pobudzenie przy zażywaniu Escipram na depresję

Witam psychiatra stwierdził u mnie depresje. Przepisał mi Escipram 10mg. 1xdziennie i Fluanxol 0.5 x2. Zauważyłam że od paru dni jestem strasznie pobudzona nosi mnie drżą mi ręce i głowa. Czy to jest normalne?

Do omówienia z Psychiatrą Do pełnej konsultacji lekarskiej. Jakie inne schorzenia ; leczenia; sprawność, aktywność zawodowa, stan fizyczny i psychiczny? Nałogi: palenie, picie, inne używki, leki ?? Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie, analiza wyników badań, inne obciążenia chorobowe i stosowane leki. Ważny też nastrój i sen.. Wszystko zależy od przypadku konkretnego Pacjenta; wywiadu, objawów, wyników badań... Pozdrawiam