Pobudzenie u 8-miesięcznego dziecka

moje 8 mies. dziecko nie lubi też leżeć nawet nie mogę jemu spokojnie przebrać pieluszki choć próbuje do niego zajmować. jak jest senny i próbuje go ululać to potrafi się wyrywać dopiero jak jest mocno śpiący to się przytula. Boję się,że moje dziecko jest za bardzo pobudzone (wśród dzieci tylko jego widać taki jest żywy, wszystkich zaczepia) jemu podaje suplement omega-3 i łososia, ma urozmaiconą dietę. Próbuje do wyciszać czytam książeczki, słuchamy muzyki, próbuje go przytulać głaskać, masować. proszę o radę

Proszę omówić problemy z lekarzem pediatrą .On oceni czy zachowanie dziecka wynika z jego temperamentu i usposobienia ,wykluczy nieprawidłowości i oceni czy też wskazana jest wizyta np.u neurologa.
Pozdrawiam