Pocenie głowy po antybiotyku a szczepienie przeciw żółtaczce

Witam Jakis miesiac temu mialam angine z grypa.Wzielam antybiotyk Duomox.Jestem juz zdrowa,ale od tamtej pory poci mi sie glowa bardzo intensywnie.Za dwa dni powinnam wziac druga szczepionke przeciw zoltaczce,ale boje sie,ze moge miec jakies komplikacje.Mieszkam za granica i mam troche utrudniony kontakt ze sluzba zdrowia.Bardzo prosze o jakas diagnoze czy rade czy robic ta druga szczepionke. Z powazaniem-Ewa F.

Lek. Tomasz Budlewski

aby moc sie wypowiedziec konieczne jest badanie lekarskie, przed kazdym szczepieniem konieczne jest badanie lekarskie. proponuje poinformowac lekarza o tego typu dolegliwosciach.