Pocenie i drżenie rąk, senność, bladość skóry

Witam , Mam 19 lat i jestem zdrową osobą , od dłuższego czasu występują u mnie takie objawy jak : pocenie i drżenie rąk , senność , bladość skóry , uczucie głodu i duże pragnienie . Dzisiaj dołączyło do tego otępienie i zawroty głowy , poziom cujru w mojej krwi wynosi 37 mimo duzej ilosci zjedzonych slodyczy , co mam robuc ?

witam, z tego co Pani pisze, to znaczna hipoglikemia, trzeba to koniecznie wyjaśnic- proszę koniecznie pójść z tym do lekarza, na poczatek może być POZ, ew.diabetolog lub endokrynolog, trzeba zrobić szerszą diagnostykę. taki cukier może tłumaczyć Pani sampoczucie. pozdr