Pocenie się po cesarskim cięciu

Witam serdecznie, mam 33 lata. 18 miesięcy temu poprzez ciecie cesarskie przyszła na świat moja córka. Od tamtej pory strasznie się pocę. Robiłam badania TSH i FT4. bardzo bym prosiła o konsultację wyników. TSH 4.16 a FT4 12.41. Czy powinnam się udać do endokrynologa? Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest konsultacja z endokrynologiem.